Psychiatrická a psychoterapeutická ordinace Frýdek-Místek PDF Tisk Email
Napsal uživatel MUDr. Monika Weimerová   DOVOLENÁ a KORONAVIRUS - čti Aktuality

Adresa: El. Krásnohorské 3869/191, 738 01 Frýdek-Místek
Telefon: 731 081 522
Mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Ordinační hodiny:
Po:  6,30 - 14,00 hod. 16,00-18,00hod.

Út:  6,30 - 15,00 hod.

St:  12,00 - 18,00 hod. 

Čt:  6,30 - 15,00 hod.

Pá:  7,00 - 10,00 hod. - pouze pro zvané

poslední dvě hodiny ordinační doby jsou určeny pouze pro objednané pacienty

Dovolené jsou uvedeny v sekci Aktuality

Zde ordinují: MUDr. Monika Weimerová, MUDr. Michaela Zielosková

Sestry: asistentka Bc. Katka Madajová

Léčbu v ordinaci hradí zdravotní pojišťovny. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami mimo Oborové pojišťovny 207MUDr. Monika Weimerová – je mi 55 let, pocházím z Bratislavy (SK). Vystudovala jsem všeobecné lékařství na Lékařské fakultě v Praze a v Bratislavě. Po promoci jsem se specializovala na psychiatrii a psychoterapii. Praxi mám z Psychiatrické kliniky IPVZ v Bratislavě, z Psychiatrického a psychoterapeutického odd (dnes klinika) Nemocnice Trenčín, a z Psychiatrické kliniky v Olomouci. Mám atestace I. a II. St. z psychiatrie a také funkční specializaci v psychoterapii. Z psychoterapií mám dlouhodobý výcvik v skupinové psychoanalytické psychoterapii, v Gestalt psychoterapii, v relaxačních technikách – autogenní trénink a Jacobsonova progresivní relaxace, v klinické hypnóze,v kognitivně behaviorální psychoterapii depresí, stresových poruch, fobií, obsedantně-kompulzivní poruchy, v holotropním dýchání.  aktuálně se zabývám i alternativní medicínou, mám přehled o základních metodách, aktivně a dobře praktikuji bylinkářství - léčení bylinkami a tinkturami z pupenů rostlin gemoterapii - vice v sekci Oslíkovo Bylinkářství.

MUDr. Michaela Zielosková – je jí 42 let a Lékařskou fakultu absolvovala v Olomouci. Pochází z Českého Těšína. Původně pracovala na psychiatrickém odd. Nemocnice v Třinci, od roku 2009 je u nás. Má specializaci v psychiatrii. V práci je velmi obětavá, lidská a vstřícná.

Pro tuto naši ordinaci hledáme dobrého psychiatra. Volejte, prosím, nebo pište
Název projektu: Novostavba psychiatrické ambulance s rozšířenou péčí Frýdek-Místek

Registrační číslo: CZ.06.2.56/0.0/0.0/17_096/0012127


Cílem projektu je vybudování odpovídajícího zázemí pro poskytování služeb ambulance s rozšířenou péčí ve Frýdku – Místku.

Obsahem projektu je pořízení nemovitostí a stavební práce/úpravy pořízeného nevyužívaného objektu ve Frýdku – Místku na ulici Elišky Krásnohorské 191, kde vzniknou prostory pro služby ambulance s rozšířenou péčí. Vytvořené prostory pro poskytování komunitní péče přispějí ke zvýšení dostupnosti a kvality psychiatrické péče v regionu.

Smyslem projektu je vytvořit takové podmínky pro poskytování psychiatrické péče, které budou přispívat k zvyšování úspěšnosti začleňování duševně nemocných osob do společnosti.


Celkové výdaje projektu: 8.872.739,00 Kč

Příspěvek UNIE: 4.250.000,00 Kč


Tento projekt je spolufinancován z Evropských zdrojů prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu.