Aktuality PDF Tisk Email
Napsal uživatel MUDr. Monika Weimerová   
Ordinace FM přestěhovaná na novou adresu E. Krásnohorské 3869, Frýdek - na té ulici, kde je nemocnice, branka s cedulí dobrapsychiatrie.cz a obrázkem oslíka. Volejte 731081522 nebo 603477357

16.4.2021

OČKOVÁNÍ - možnost pro pacienty s chronickým onemocněním.

Od 12.4. se mohou přednostně očkovat i pacienti s chronickým psychiatrickým onemocněním - pacienti s demencí, mentální retardací a schizoferenním onemocněním. Už jsme Vám o tom posílali SMS. Pokud se chcete na něco zeptat, nebo Vám SMS nepřišla, volejte nebo piště mail do ordinace. Sdělíme Vám kod na registraci a předáme Vám zprávu k očkování


KORONAVIRUS - ORDINACE ONLINE

Vážení pacienti, stálí i noví.

Neustále obnovujeme pravidla pro ordinování v dnešní náročné situaci.

Aktuální situace je stále dost nepříznivá, nevíme, jestli nás nemůžete nekazit Vy - aniž o tom víte a bohužel ani jestli Vás nemůžeme nakazit my.

V ordinaci jsme a jsme dostupní osobně i  na telefonech - asistentky, lékaři, často i mimo ordinačních hodin.

Pokud nás potřebujete osobně navštívit, je to možné. S ochranou nosu a úst a pouze pokud nemáte příznaky onemocnění, tepolotu, nejste v izolaci nebo v karanténě. 

U nových pacientů, nebo pacientů, kteří si to přejí nebo potřebují,  používáme i videohovor - whatsup, facetime, skype, zoom.../ někdy je i pro vyšetření pro nás lepší, pacienta vidět s celou tváří na videohovoru než s rouškou v ordinaci/. Na videohovoru se s Vámi domluví asistentka.

Předpokládám, že se epidemická situace bude zlepšovat a uvidíme se se všemi osobně.

Pozitivní je, že první vyšetření realizujeme nejpozději do 14 dnů. Stále je více úzkostných, než nakažených. Zprávy, léky, nemocenské vyřizujeme online na dálku - všechno jde. 

Pokud voláte v ordinačních hodinách a nemůžete se dovolat, zkuste druhé číslo pro ordinaci:

Frýdek-Místek: asistentka 731081522 lékař 603477357

Český Těšín: asistentka 736643823 lékař 731210112.  Pokud se nedovoláte ani tak, napište nám, prosím SMS  a podepište se. Určitě se Vám ozveme.

Denní klinika v Soběšovicích - pracujeme, pokud je to potřeba, i online konferenčními hovory po předchozím dohovoru v ordinaci, už máme i rozšířený osobní provoz - s negativními antigenními testy co týden u personálu i pacientů zatím s oddělenými skupinami A a Z

přejeme všem dobré zdravíAby duše byla zase DUŠÍ a život byl znovu ŽIVOTEM.

S přáním úspěchu a všeho dobrého

MUDr. Monika Weimerová